MIĘSO MIELONE JAGNIĘCE, TENDER MEAT VACCUM 500G
Wystaw opinię o produkcie
Mięso mielone jagnięce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 94242
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Jagnięcina |
|---|---|
| Składniki | Mięso jagnięce. |
| Stosunek kolagenu do białka | 15 |
| Zawartość netto | 500 g |
| Zawartość procentowa tłuszczu | 20 % |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tender meat ulica i numer: ul. wolności 21 kod pocztowy i miasto: 09-100 płońsk pl |
| Temperatura przechowywania min - max | -22 - -18 °C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 576 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: