Opis szczegółowy
Śniadaniowe z Łukowa to bardzo dobrej jakości produkt do smarowania pieczywa o zawartości tłuszczu 63%, który jest połączeniem dwóch tłuszczy (roślinnego 62% i mlecznego 1%). Tłuszcze roślinne nadają produktowi idealną smarowność, z kolei mleczny odpowiada za maślany smak. Produkt w kształcie charakterystycznej osełki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mix |
| Przeznaczenie | Do pieczenia;do smarowania |
| Składniki | Tłuszcz palmowy, maślanka, olej rzepakowy, masło, maślanka w proszku, emulgator (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych), barwnik (karoteny), sól (0,1%), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat, witaminy (a i d) |
| Zawartość tłuszczu | 63 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 270 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lumiko trade sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: orląt lwowskich 57 kod pocztowy i miasto: 41-208 sosnowiec pl |
| Krótki opis marketingowy | Śniadaniowe z łukowa to bardzo dobrej jakości produkt do smarowania pieczywa o zawartości tłuszczu 63%, który jest połączeniem dwóch tłuszczy (roślinnego 62% i mlecznego 1%). |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 580 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2387 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 27 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 63 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 100 %RWS |
| Witamina D | 5 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |