Lumiko Masło z solą morską 200g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 854371-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Masło ekstra solone solą morską to produkt, zawierający 81% tłuszczu mlecznego. Tłuszcz mleczny cechujący się przyjemnym, mlecznym smakiem idealnie komponuje się ze słonością kryształów prawdziwej soli morskiej. Masło jest doskonałym źródłem witamin rozpuszczalnych w tłuszczach: A, D i E, które są istotnymi czynnikami dla zdrowia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do smarowania. |
| Składniki | masło, sól morska (1,5%). |
| Zawartość tłuszczu | 81 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lumiko trade sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: orląt lwowskich 57 kod pocztowy i miasto: 41-208 sosnowiec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 736 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3026 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 57 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 81 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 21 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 814 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 16 %RWS |
| Witamina E | 2,5 mg/100g |
| Witamina D | 0,8 μg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: