Łowicz Suplement diety syrop o smaku pomarańczowym 400 ml
Wystaw opinię o produkcie
Pomarańczowy smak lata
Niektórzy twierdzą, że „złote jabłka”, które wykradł mitologiczny Herkules to właśnie pomarańcze. Nie trzeba być jednak Herkulesem by sięgnąć po smak tych pysznych owoców - odnaleźć go można w syropie o smaku pomarańczy Łowicz. Czy na zimno, czy na ciepło świetnie odnajdzie się on w napojach, deserach i lodach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 647461
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pomarańczowy smak lata
Niektórzy twierdzą, że „złote jabłka”, które wykradł mitologiczny Herkules to właśnie pomarańcze. Nie trzeba być jednak Herkulesem by sięgnąć po smak tych pysznych owoców - odnaleźć go można w syropie o smaku pomarańczy Łowicz. Czy na zimno, czy na ciepło świetnie odnajdzie się on w napojach, deserach i lodach.
Przepisów szukaj na: uwielbiam.pl
Parametry produktu
| Pojemność | 400 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Pomarańczowy |
| Składniki | cukier, woda, 0,1% zagęszczonego soku pomarańczowego o ekstrakcie ogólnym 65%, barwnik - karoteny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, witaminy: kwas L-askorbinowy, cholekalcyferol, aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,79 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maspex - gmw sp. z o.o. s. k. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić od światła. Po otwarciu przechowywać w temp. 4-25°C w szczelnie zamkniętej butelce. Spożyć w ciągu 30 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 20 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D (%RWS) | 75 %RWS |
|---|---|
| Witamina C | 200 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 250 %RWS |
| Witamina D | 3,75 μg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: