Łowicz Koncentrat pomidorowy 80 g
Wystaw opinię o produkcie
Produkty ŁOWICZA są , zdrowe, bez konserwantów. Swój smak i świeżość zachowują dzięki odpowiednio dobranym, najlepszym składnikom oraz procesowi pasteryzacji lub sterylizacji, analogicznego do domowego konserwowania wyrobów które dzięki w wysokiej temperaturze odpowiednio zabezpieczają - tak jak konserwuje się produkty w gospodarstwach domowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 112374
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkty ŁOWICZA są , zdrowe, bez konserwantów. Swój smak i świeżość zachowują dzięki odpowiednio dobranym, najlepszym składnikom oraz procesowi pasteryzacji lub sterylizacji, analogicznego do domowego konserwowania wyrobów które dzięki w wysokiej temperaturze odpowiednio zabezpieczają - tak jak konserwuje się produkty w gospodarstwach domowych.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | Zawartość ekstraktu 28% ±2% |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maspex - gmw sp. z o.o. s. k. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 94 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 399 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 14,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 1018 mg/100g |
|---|---|
| Potas (%RWS) | 51 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: