Lovela Baby Płyn do Prania Color 1,45 l
Wystaw opinię o produkcie
Lovela to Hipoalergiczne mleczko do prania pieluszek, bielizny oraz ubranek noworodków, niemowląt i dzieci. Polecane również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry). Doskonałe do prania ubrań całej rodziny. Mleczko zostało przebadane klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 767593
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lovela to Hipoalergiczne mleczko do prania pieluszek, bielizny oraz ubranek noworodków, niemowląt i dzieci. Polecane również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry). Doskonałe do prania ubrań całej rodziny. Mleczko zostało przebadane klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
Zalety produktu:
- hipoalergiczne i delikatne
- od pierwszego dnia życia
- do ubranek kolorowych
- przebadane dermatologicznie, testowane klinicznie
- bez dodatku sztucznych barwników, alergenów i fosforanów
- bezpieczne dla skóry noworodków i małych dzieci
- odpowiednie dla alergików
- delikatny, niedrażniący zapach
- do prania automatycznego, ręcznego i namaczania.;
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ. UFI: N9V5-G004-K008-5DR
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5-15%: anionowe srodki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, mydło, phenoxyethanol, iodopropynylbutylcarbamate, kompozycja zapachowa. |
| Dozowanie | Zależne od twardości wody i zabrudzenia ubranek |
| Dodatkowe właściwości | Do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 16 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 0,90 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/72/04/720450.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 1450 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: