Łosoś wędzony plastry 100 g Fisherking X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 810096-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Łosoś atlantycki wędzony na zimno plastry, pakowany vacum
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: łosoś atlantycki (salmo salar, wyhodowane w norwegii), sól. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Łosoś |
| Skóra | Bez skóry |
| Filetowanie | Filety |
| Sposób przetworzenia | Wędzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Salmo salar |
| Sposób wędzenia | na zimno |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: contimax sa ulica i numer: partyzantów 12c kod pocztowy i miasto: 32-700 bochnia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 175 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 730 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 3,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: