Lorenz Wiejskie Ziemniaczki Cebulka 130g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5905187109025
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 576690
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Niezastąpiona w kuchni, stosowana praktycznie do każdego polskiego posiłku wzbogaca smak i nadaje potrawom wspaniały aromat.
W naszych chipsach zdołaliśmy uchwycić esencję świeżo zerwanej cebulki prosto z ogródka, która sprawia, że przekąska znika w okamgnieniu.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Cebulowe |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), cebula w proszku, sól, cukier, słodka serwatka w proszku (z mleka), dekstroza, odtłuszczone mleko w proszku, ser w proszku, aromat (zawiera produkty mleczne), kwas: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 530 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2207 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: