'Łomża jasne pk 500ml X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 354852_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Łomża Piwo Jasne to uznany ambasador marki Łomża - prawdziwego piwa regionalnego. To produkt o najszerszym zasięgu dystrybucji spośród wyrobów łomżyńskiego browaru, bohater ogólnopolskich kampanii reklamowych. Charakterystyczne zielone opakowania Łomży kryją wyjątkowe piwo z duszą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 5,7 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Skład | Zawiera słód jęczmienny. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: van pur s.a. ulica i numer: rakszawa 334 kod pocztowy i miasto: 37-111 rakszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 11,4 % wag. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: