Lipton Piramida English Breakfast 25 kopert (herbata czarna)
Wystaw opinię o produkcie
Opis alternatywny
Opis od dostawcy Lipton Piramida English Breakfast 25 kopert (herbata czarna)
Marka
Lipton
Marka standaryzowana
Marka Lipton
Nazwa produktu uregulowana prawnie
English Breakfast. Herbata czarna.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 658496
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 25 |
| Rodzaj | Czarna |
| Smak | Gorzki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Składniki herbata czarna 100% *Certyfikowano Rainforest Alliance |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Unilever Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 134Kod pocztowy i miasto: 02-305 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 4 - 5 min |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: