Lipton English Breakfast Herbata Czarna 50 G (25 TOREBEK).
Wystaw opinię o produkcie
Kompozycja czarnych herbat
Inspiracja z Kenii
Kenia słynie z mocnej czarnej herbaty, pełnej energii gorąco afrykańskiego słońca. Lipton English Breakfast to wyjątkowa kompozycja czarnych herbat, która swoim bogatym, zdecydowanym smakiem nawiązuje do mocnego smaku kenijskich herbat.
Idealna na poranne przebudzenie, zgodnie ze zwyczajem Anglików - miłośników herbaty.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 410105
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kompozycja czarnych herbat
Inspiracja z Kenii
Kenia słynie z mocnej czarnej herbaty, pełnej energii gorąco afrykańskiego słońca. Lipton English Breakfast to wyjątkowa kompozycja czarnych herbat, która swoim bogatym, zdecydowanym smakiem nawiązuje do mocnego smaku kenijskich herbat.
Idealna na poranne przebudzenie, zgodnie ze zwyczajem Anglików - miłośników herbaty.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 25 |
| Rodzaj | Czarna |
| Smak | |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | herbata czarna |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 1 - 4 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: