Lindt PRALINES Hochfein 350g X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 171257_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pralines Hochfein to znakomity wybór pralinek, z których każda wykonana jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Każda pralinka inna, każda doskonała, prawdziwy dotyk lusksusu.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Z dodatkami |
|---|---|
| Dodatki | Z karmelem, Z bakaliami, Z nadzieniem, Z orzechami, Z czekoladą mleczną |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, orzechy laskowe, mleko pełne w proszku, migdały, glukoza, bezwodny tłuszcz mleczny, odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, laktoza z mleka, syrop cukru inwertowanego, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), syrop glukozowo-fruktozowy, orzechy włoskie, skórka cytryny, skórka pomarańczowa, ziarno kakowe, mleko pełne, emulgatory: lecytyny (z soi, ze słonecznika), marc de champagne, śmietanka w proszku (z mleka), pistacje, alkohol, kirsch, kawa, substancje utrzymujące wilgoć (inwertaza, sorbitol), aromaty, ekstrakt słodu jęczmiennego, mąka pszenna, aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), śmietana, sól, białko, jaja koncentrat soku cytrynowego, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pestki moreli, aromat pomarańczowy, substancja glazurująca (guma arabska), słód pszenny, skrobia pszenna, skrobia modyfikowana, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), aromat waniliowy, ekstrakt waniliowy. może zawierać orzechy. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30%, masa mleczna minimum 18% czekolada gorzka: masa kakaowa minimum 41% czekolada biała: masa kakaowa minimum 20%, masa mleczna minimum 14%. zawiera alkohol |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 549 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2288 kJ |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: