Lindt EXCELLENCE Dark Caramelised Hazelnut 100g
Wystaw opinię o produkcie
Czekolada ciemna z karmelizowanymi orzechami laskowymi oraz z kruchymi kawałkami karmelu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 276400
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada ciemna z karmelizowanymi orzechami laskowymi oraz z kruchymi kawałkami karmelu
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Gorzki, Karmelowy, Z orzechami |
| Dodatki | Z orzechami, Z karmelem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | cukier, miazga kakaowa, karmelizowane orzechy laskowe 12% (orzechy laskowe, cukier), tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz mleczny, kawałki karmelu 3% (cukier, bezwodny tłuszcz mleczny, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator (lecytyny rzepakowe), sól, aromat), emulgator: lecytyny (soja). Może zawierać inne orzechy oraz nasiona sezamu. Czekolada ciemna: masa kakaowa minimum 47%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lindt & Sprungli Ulica i numer: Franciszka Klimczaka 1 Kod pocztowy i miasto: 02-797 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2232 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: