Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 465255
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyśmienita czekolada gorzka 100% kakao. Lindt Excellence 100% Cocoa to wyjątkowa gorzka czekolada, zaskakująco słodka, zrównoważona i dekadencko bogata w nuty kakaowe.
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | masa kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu. Może zawierać orzechy, mleko i soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lindt & Sprungli Ulica i numer: Franciszka Klimczaka 1 Kod pocztowy i miasto: 02-797 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 618 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2547 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 12,1 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 33 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 55 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: