Limmi sok z cytryn z Syrakuz 125 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 13548
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jest to jeszcze bardziej wysublimowany wariant soku z cytryn pochodzących z Syrakuz (miasto wschodniej Sycylii) jednego z obszarów IGP = ChOG (Chronione Oznaczenie Geograficzne) Cytryny 'Limone di Siracusa IGP' rosną pomiędzy morzem a głębią Syrakuz, na żyznym, płaskim wybrzeżu, na wysokości 210 metrów nad poziomem morza. Jest to najodpowiedniejszy obszar do uprawy cytryn, które wyróżniają się dużą soczystością i bogactwem olejków eterycznych w skórce. Dzięki temu sok z cytryn z Syrakuz zaskakuje i świeżością tych wyjątkowych owoców.
Parametry produktu
| Pojemność | 125 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Cytrynowy |
| Składniki | Sok z cytryn 99,8%, olejek eteryczny ze skórki cytryn, przeciwutleniacz: pirosiarczyn potasu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 26 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 110 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 12 mg/100ml |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: