'Likier jajeczny Advocaat 20% 200ml
Wystaw opinię o produkcie
Advocaat – najpopularniejszy na polskim rynku likier jajeczny. Posiada wyjątkowy smak uzyskany dzięki składnikom: sprowadzanej z madagaskaru wanilii, aromatycznej brandy, doskonałego spirytusu oraz świeżych żółtek jaj kurzych. Nowoczesny design w postaci smukłej, rzeźbionej butelki świetnie koresponduje z aksamitną konsystencją tego likieru.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 430565
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Advocaat – najpopularniejszy na polskim rynku likier jajeczny. Posiada wyjątkowy smak uzyskany dzięki składnikom: sprowadzanej z madagaskaru wanilii, aromatycznej brandy, doskonałego spirytusu oraz świeżych żółtek jaj kurzych. Nowoczesny design w postaci smukłej, rzeźbionej butelki świetnie koresponduje z aksamitną konsystencją tego likieru.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 20 % obj. |
| Pojemność | 200 ml |
| Smak | Słodki |
| Serwowanie | Desery |
| Składniki | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: POLMOS Bielsko-Biała S.A Ulica i numer: Karpacka 11 Kod pocztowy i miasto: 43-316 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: