'Likier Ziołowy The Nines Botanical 35% 700 ml
Wystaw opinię o produkcie
Najpopularniejsza i najłagodniejsza odsłona litewskich 999. The Nines Botanical jest drugim członkiem rodziny marki The Nines. Napój dla tych, którzy cenią sobie tradycję, ale potrafią też podziwiać innowacje.
The Nines Botanical jest zbalansowaną mieszanką kwiatów, kory, liści, owoców i korzeni 27 ziół, ze specjalnie udoskonaloną recepturą przez ekspertów Stumbras. Podczas procesu produkcyjnego The Nines Botanical dojrzewa w kadziach przez jakiś czas, aby smaki wszystkich składników połączyły się w całość i mogły nadać napojowi wyrazistego, łagodnego słodko-gorzki smaku i niepowtarzalny koloru.
NOTY DEGUSTACYJNE:
Kolor: głęboki brąz
Smak: wyraźny anyż, wanilia, cynamon, cytryna i pomarańczowa skórka, goździki, rodzynki czy ziarna kawy.
Serwowanie: idealne do picia solo lub w koktajlach z tonikiem i pomarańczą.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 949769
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Ziołowy, Ziołowe |
| Serwowanie | Digestif, Koktajle, Z lodem, Aperitif |
| Type of Liqueur | HERB FLAVOURED |
| Type of Alcoholic Beverage Content | BITTERS |
| Style of Spirit | DARK (ALCOHOL COLOR) |
| If Cream Liqueur | NO |
| Składniki | Woda, alkohol etylowo zbożowy, cukier, brandy, kwiaty, liście, owoce, korzenie i kora różnych roślin; miód, aromaty, cukier palony. |
| Temperatura przechowywania min - max | -5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: