'Likier Whiskey Shanky's 33% 700 ML
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 476718
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Shanky’s Whip to pyszny napój sam w sobie lub zmieszany w koktajlu lub z colą.
Charakterystyczne sposoby podania w koktajlach to Cold Brew, Irish Old Fashioned,
The Long and Short of it z colą, The Whip - schłodzony shot Shanky’s Whip oraz
Short and Stout - shot Shanky’s Whip wrzucony do zimnego kufla stouta.
• Gładki, czarny likier, oparty na połączeniu irlandzkiego spirytusu i starzonej
whiskey typu pot still z smakiem wanilii i karmelu. Bogaty i wyrazisty
a zarazem wyjątkowo kremowy smak zdominowany przez nuty irlandzkiej whiskey.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 33 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Kakaowy, Waniliowy, Biszkoptowy |
| Serwowanie | Aperitif, Z lodem, Samodzielnie, Kawa |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Irlandia |
| Waga jednostkowa brutto | 1,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 80 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zapach słodki aromat karmelu i ekstraktu waniliowego z przyjemną nutą whisky. smak na początku kremowa wanilia i toffi, które ustępują nutom wysokiej jakości irlandzkiej whiskey, oferującej bogate nuty dębu, mlecznej czekolady, słodu i przypraw. finisz słodkie i przyjemne zakończenie z elementami czarnej porzeczki. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: