'Likier Passoa Owocowy Passoa 700 ml
Wystaw opinię o produkcie
EAN_3035540005854
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 634839
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Brazylijski likier produkowany z soku owoców tropikalnych, głównie z soku z marakui. Został wprowadzony na rynek w 1986 roku. Oprócz podstawowej wersji smakowej Passiōn fruits, dostępny jest też w czterech innych odmianach: mango, ananasowym i kokosowym. Passoa zawiera 17% alkoholu
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 15 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Słodki |
| Serwowanie | Desery, Drinki, Lody |
| Składniki | Marakuja, jabłka, owoce cytrusowe, |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 14 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: