'Likier Passoa Festa 500 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 240056_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Passoa to egzotyczny likier stworzony z wyjątkowego połączenia marakui, czerwonych jagód, cytrusów oraz innych unikalnych owoców. Jego rozpoznawalną cechą jest intensywny jasno-czerwony kolor uosabiających żywiołowy charakter kraju, z którego pochodzi – Brazylii.
Doskonale smakuje nie tylko z sokiem pomarańczowym, ale również na lodzie oraz jako składnik bardziej wyszukanych koktajli.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Brazylia |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 14,9 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Marakuja, Cytrusowy |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki |
| Składniki | marakuja, czerwone jagody, cytrusy oraz inne unikalne owoce |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: