'Likier De Kuyper Triple sec 40% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 318106_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
De Kuyper Triple Sec to przezroczysty likier, wytwarzany z tych samych ingrediencji, co Blue Curacao, czyli: wysokiej jakości brandy, starannie dobranego bukietu ziół, cytryn i skórek pomarańczy. To, co różni Triple Sec od Blue Curacao to klarownie przeźroczysta barwa i smak pomarańczy.
Jest bez wątpienia najbardziej esencjonalnym likierem spośród obecnie odstępnych. Co najmniej połowa klasycznych i nowoczesnych drinków wykonywana jest na bazie Triple Sec lub jego odmian.
To właśnie likier Triple Sec powoduje, że wiele drinków, takich jak Long Island Iced Tea, White Lady, aż po Cosmopolitan i Kentucky Lemonade, posiadają bogaty pomarańczowy smak.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Pomarańczowy |
| Składniki | pomarancze |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.o Ulica i numer: Spółdzielcza 6 Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: