'Likier Czekoladowy Wedel 18% 500ml tuba Likier Chopin
Wystaw opinię o produkcie
Oryginalny likier czekoladowy. Niezwykłe połączenie wyjątkowych polskich smaków: aksamitnej czekolady E. Wedel oraz szlachetnej polskiej wódki Chopin. Swój niepowtarzalny smak likier zawdzięcza zastosowaniu najwyższej jakości, starannie dobranych składników – wódki wytwarzanej z żyta wg receptur i najwyższej jakości czekolady przygotowanej przez Maestro Czekolady.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 86130
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny likier czekoladowy. Niezwykłe połączenie wyjątkowych polskich smaków: aksamitnej czekolady E. Wedel oraz szlachetnej polskiej wódki Chopin. Swój niepowtarzalny smak likier zawdzięcza zastosowaniu najwyższej jakości, starannie dobranych składników – wódki wytwarzanej z żyta wg receptur i najwyższej jakości czekolady przygotowanej przez Maestro Czekolady.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 18 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Czekoladowy |
| Serwowanie | Desery, Drinki, Koktajle, Samodzielnie |
| Składniki | Wódka Chopin Rye, czekolada Wedel. Zawiera mleko i soję |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Podlaska Wytwórnia Wódek “Polmos” Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie Ulica i numer: Frascati 12 Kod pocztowy i miasto: 00-483 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: