Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698005828
Opis produktu
Opinie o produkcie
Bezglutenowe drożdże suche. Dwie porcje po 10 g w opakowaniu. 20 g jest odpowiednie dla 1 kg mąki.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
suszone drożdże, emulgator: monostearynian sorbitanu.
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1429/341 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 5.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.8 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 24 g |
| Białko | 48 g |
| Sól | 0.28 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: