Lestello Ryż jaśminowy 4x100 g X18
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 806745_wielopak_18
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ryż jaśminowy to odmiana wysokiej, jakości ryżu długo ziarnistego z Tajlandii. Charakteryzuje się delikatnym, jaśminowym aromatem i długimi, śnieżnobiałymi ziarnami.
Ryż jaśminowy Lestello idealnie pasuje do potraw mięsnych i warzywnych, oraz dań na słodko. Ciekawostką jest, że pierwotnie był podawany jedynie na królewskim dworze.
Parametry produktu
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
|---|---|
| Typ | Jaśminowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% ziarno ryżu jaśminowego. produkt może zawierać gluten. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam, Tajlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 23 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lestello Sp. z o.o. Ulica i numer: Cmolas 475 Kod pocztowy i miasto: 36-105 Cmolas PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce termicznej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 76 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1447 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 76 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 18 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) Opakowanie 400 g zawiera 4 porcje produktu. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: