Lestello Kasza manna 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Kasza manna powstaje z najdrobniejszych zmielonych ziaren pszenicy.Zawiera dużą ilość skrobi, która sprawia, że dłużej czujemy się syci i najedzeni stąd świetnie nadaje się na pożywne śniadanie lub lekkostrawną kolację. Może też stanowić podstawę pysznych deserów oraz środek do zagęszczania zup i sosów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 955453
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kasza manna powstaje z najdrobniejszych zmielonych ziaren pszenicy.Zawiera dużą ilość skrobi, która sprawia, że dłużej czujemy się syci i najedzeni stąd świetnie nadaje się na pożywne śniadanie lub lekkostrawną kolację. Może też stanowić podstawę pysznych deserów oraz środek do zagęszczania zup i sosów.
Parametry produktu
| Typ | Manna |
|---|---|
| Rodzaj | Nieporcjowana |
| Zawartość netto | 500 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100 % Kasza manna z pszenicy |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 23 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lestello sp. z o.o. ulica i numer: cmolas 475 kod pocztowy i miasto: 36-105 cmolas pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kaszę rozprowadzić w pół szklanki mleka lub wody. Resztę płynu doprowadzić do wrzenia i powoli wlewać kaszę ciągle mieszając, żeby nie powstały grudki. Gotować na małym ogniu 3-5 minut aż zgęstnieje. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1477 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 295 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: