Lestello Kasza jęczmienna perłowa 4x100 g
Wystaw opinię o produkcie
Kasza jęczmienna perłowa inaczej zwana mazurską swoją nazwę zawdzięcza procesowi obtaczania i polerowania, który nadaje ziarnom kształt perełki. Dlatego też doskonale prezentuje się na talerzu w towarzystwie nawet najbardziej wykwintnych dodatków. Kasza jęczmienna stanowi podstawę udanego krupniku. Może być stosowana również jako danie główne z mięsem lub warzywami oraz jako składnik zapiekanek i farszów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 836461
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kasza jęczmienna perłowa inaczej zwana mazurską swoją nazwę zawdzięcza procesowi obtaczania i polerowania, który nadaje ziarnom kształt perełki. Dlatego też doskonale prezentuje się na talerzu w towarzystwie nawet najbardziej wykwintnych dodatków. Kasza jęczmienna stanowi podstawę udanego krupniku. Może być stosowana również jako danie główne z mięsem lub warzywami oraz jako składnik zapiekanek i farszów.
Parametry produktu
| Typ | Jęczmienna perłowa |
|---|---|
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
| Zawartość netto | 400 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% kasza jęczmienna. produkt może zawierać gluten. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 23 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lestello sp. z o.o. ulica i numer: cmolas 475 kod pocztowy i miasto: 36-105 cmolas pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wrzucić torebkę do gotującej się wody. Posolić do smaku. Przykryć i gotować na wolnym ogniu 15-20 min. Wyjąć torebkę, odsączyć,rozciąć i podać kaszę. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 63 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 332 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 332 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1404 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 24 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) Opakowanie 400 g zawiera 4 porcje produktu. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: