Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 251401
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Salsa truflowa 7% 90g
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Trufle |
|---|---|
| Dodatki | Olej słonecznikowy, oliwa z oliwek extra virgin, oliwki czarne, trufla letnia 7% (tuber aestivum), aromat, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Składniki | Pieczarka dwuzarodnikowa (agarcius bisporus), olej słonecznikowy, oliwa z oliwek extra virgin, oliwki czarne, trufla letnia 7% (tuber aestivum), aromat, sól |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Spoza Unii Europejskiej, Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phz kasol j.a.kazberuk ulica i numer: baranowicka 119 kod pocztowy i miasto: 15-501 białystok pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 246 kJ |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,71 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 8,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: