Lenor Ruby Jasmine Perełki zapachowe do prania 195g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 404573
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkryj perfumowane perełki zapachowe do prania Lenor, które zapewnią praniu nieustanną świeżość, do 12 tygodni w przypadku przechowywanych ubrań. Lenor nasyca ubrania zapachem inspirowanym aromatem wspaniałych czerwonych owoców, bujnych kwiatów i bogatej mieszanki nut wanilii, czekolady i orzechów. Perełki zapachowe do prania Lenor Ruby Jasmine zostały stworzone po to, by działać w idealnej harmonii z płynem do zmiękczania tkanin Lenor Jasmine & Rose de Mai.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Perełki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Wsyp perełki zapachowe bezpośrednio do pustego bębna pralki przed włożeniem prania |
| Skład | Kompozycje zapachowe, alpha-isomethyl ionone, citronellol, hexyl cinnamal, limonene, linalool, linalyl acetate, pinene, pogostemon cablin oil, rose ketones, terpinolene, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, vanillin |
| Dozowanie | Standardowy wsad 12,2g |
| Dodatkowe właściwości | Nadają się do wsadu każdej wielkości i do wszystkich rodzajów tkanin |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/97/2/1297268.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Chronić przed dziećmi. w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z lekarzem. zawiera linalool, tetrahydrolinalool, delta-damascone, hexyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, 4-tert-butylcyclohexyl acetate. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 195 g |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: