Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5905072471848
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
To klasyka w nowym, rześkim wydaniu – lemoniada z sokiem NFC z limonki (11%) to prawdziwa eksplozja świeżości. Bez sztucznych barwników, aromatów czy koncentratów – tylko to, co naprawdę potrzebne, czyli m.in. woda, sok z limonki i odrobina cukru. Krótki i przejrzysty skład mówi sam za siebie – to clean label w praktyce. Smakuje jak własnoręcznie przygotowana lemoniada z wyciśniętych cytrusów. Gasi pragnienie i dodaje energii, pozostając przy tym zupełnie .
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechować w lodówce. spożyć w ciągu 48 godzin
Składniki
woda, sok NFC z limonki 11%, sok NFC jabłkowy 10%, cukier
Informacje o produkcie
Marka: POLSKA RÓŻA
Masa brutto: 0,5 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 184/44 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 10 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: