Leczo węgierskie 720 ml Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Oryginalne Leczo węgierskie Rolnik, to przepyszny, gęsty sos o wyrazistym, paprykowo-pomidorowym smaku, pełny kawałków soczystej, czerwonej papryki. Po podgrzaniu, warzywne leczo stanowi wyśmienity dodatek do pieczonych i smażonych mięs. Można go także wzbogacić o ulubione dodatki – pokrojoną w plastry kiełbasę, cukinię, cebulę czy bakłażana, aby szybko stworzyć sycący, jednogarnkowy posiłek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 833213
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Pojemność | 720 ml |
|---|---|
| Smak | Paprykowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Przeznaczenie | Sos warzywny |
| Składniki | Papryka (30%), woda, koncentrat pomidorowy (15%), cukier, sól, skrobia kukurydziana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Zawartość netto | 680 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa rolnik spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Krótki opis marketingowy | Oryginalne leczo węgierskie rolnik |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: