Lavazza Qualita Oro Gran Riserva z 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Kawa Lavazza. Świeżo wypalana we włoskiej palarni z wieloletnim doświadczeniem wyróżnia się wśród innych wyjątkowym aromatem i jakością przygotowania. Jest doskonałą alternatywą dla kaw rozpuszczalnych oraz mielonych, gdyż poddana odpowiedniej obróbce termicznej zachowała w każdym ziarnie unikalne walory smakowe.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 953194
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kawa Lavazza. Świeżo wypalana we włoskiej palarni z wieloletnim doświadczeniem wyróżnia się wśród innych wyjątkowym aromatem i jakością przygotowania. Jest doskonałą alternatywą dla kaw rozpuszczalnych oraz mielonych, gdyż poddana odpowiedniej obróbce termicznej zachowała w każdym ziarnie unikalne walory smakowe.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Granulowana |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | palone ziarna kawy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: orbico sp. z o.o. ulica i numer: salsy 2 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 55 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 10 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: