Lavazza Kapsułki Ncc Alu Qualita Oro 10 szt
Wystaw opinię o produkcie
Qualit? Oro
Ciesz się idealną symfonią najlepszych ziaren kawy Arabica wzbogaconych nutami owocowymi i kwiatowymi. Wszystko to jest zawarte w Qualit? Oro, która jest prawdziwą esencją elegancji.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 77934
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Qualità Oro
Ciesz się idealną symfonią najlepszych ziaren kawy Arabica wzbogaconych nutami owocowymi i kwiatowymi. Wszystko to jest zawarte w Qualità Oro, która jest prawdziwą esencją elegancji.
Parametry produktu
| Rodzaj | W kapsułkach |
|---|---|
| Zawartość netto | 55 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Arabika |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: orbico sp. z o.o. ulica i numer: salsy 2 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 310 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 30 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: