Lavazza Caffè Espresso kawa mielona 250g
Wystaw opinię o produkcie
Kawa mielona Lavazza Caffe Espresso doskonale nadaje się do przyrządzenia porannej filiżanki kawy. Jej aromat pobudza zmysły, a włoski sposób palenia zapewnia pełnię doznań smakowych. Lavazza Caffe Espresso to mieszanka różnych rodzajów arabiki, które pochodzą z Ameryki Centralnej oraz Brazylii. Ziarna są prażone na ciemny kolor, dzięki któremu kawa zyskuje zdecydowany posmak. Nadaje się do parzenia w różnych ekspresach - ciśnieniowych i przelewowych oraz kawiarkach, a także na sposób , domowy, po turecku. Kawa pochodzi ze znanej turyńskiej palarni, która rozpoczęła swoją działalność w 1894 roku jako sklep z kawą.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 333244
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kawa mielona Lavazza Caffe Espresso doskonale nadaje się do przyrządzenia porannej filiżanki kawy. Jej aromat pobudza zmysły, a włoski sposób palenia zapewnia pełnię doznań smakowych. Lavazza Caffe Espresso to mieszanka różnych rodzajów arabiki, które pochodzą z Ameryki Centralnej oraz Brazylii. Ziarna są prażone na ciemny kolor, dzięki któremu kawa zyskuje zdecydowany posmak. Nadaje się do parzenia w różnych ekspresach - ciśnieniowych i przelewowych oraz kawiarkach, a także na sposób , domowy, po turecku. Kawa pochodzi ze znanej turyńskiej palarni, która rozpoczęła swoją działalność w 1894 roku jako sklep z kawą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Typ | Espresso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | mielona kawa palona |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: orbico sp. z o.o. ulica i numer: salsy 2 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 10 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: