Laser krzyżowy Bosch Quigo
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 170563
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Laser krzyżowy Quigo – precyzyjne wyrównywanie elementów z dokładnością ±0,8 mm/m i przy zasięgu pracy do 7 m. Quigo jednocześnie wyświetla jedną poziomą i jedną pionową linię laserową Można użyć linii nachylonych poprzez przechylenie narzędzia. Elastyczność pozycjonowania dzięki uniwersalnemu zaciskowi MM2, który wchodzi w zakres dostawy narzędzia. W wyposażeniu standardowym: Laser krzyżowy Quigo, uniwersalny uchwyt MM 2, adapter, 2 baterie AAA, instrukcja obsługi, opakowanie kartonowe.
Parametry produktu
| Wymiary (SxWxG) | 144 x 92 x 162 mm |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | 0,8 mm |
| Rodzina kolorów | Zielony |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne częściowo pochodzące z recyklingu |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Czy baterie są wymagane? | Tak |
| Produkt zawiera baterie w zestawie | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: robert bosch sp. z o.o. ulica i numer: jutrzenki 105 kod pocztowy i miasto: 02-231 warszawa pl |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: