Lampka biurkowa Led Platinet 5W z wbudowaną baterią PDL6728
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 872923
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lampka Led 5w Platinet jest modelem z wbudowaną baterią 2400mAh. Można ją stosować nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu/ gniazdka. Dzięki regulacji natężenia świecenia pozwala na wykorzystywanie jej zarówno przy biurku podczas pracy i nauki lub wieczorem podczas odpoczynku.
Parametry produktu
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Etykieta efektywności energetycznej | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/00/8/1200850.jpg |
| Klasa energetyczna | G |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinet s.a. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 48 kod pocztowy i miasto: 30-798 kraków pl |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj produktu | Lampka biurkowa led |
| Wymiary (SxWxG) | 47 x 220 x 108 mm |
| Rodzaj gwintu | Nie dotyczy |
| Napięcie | 240±20mA V |
| Maksymalna moc żarówki | 5 W |
| Stopień ochrony (IP) | 20 |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | G |
| Zużycie energii | 5 kWh/1000h |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,01 PLN |
| Temperatura barwowa | 3700-4200K K |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: