Lampa przenośna WIZ mobile 13,5W
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 667941
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Stwórz wyjątkowy klimat w swojej prywatnej przestrzeni. Odkryj nieskończoną ilość kombinacji łagodnego światła i kolorowych gradientów. Przenośną lampę LED możesz ustawić w dowolnym miejscu w domu lub na zewnątrz i stworzyć przytulny kąt, gdzie tylko chcesz. Poręczna, bezprzewodowa lampa z wbudowanym akumulatorem. Noś tę przenośną lampę, gdziekolwiek się wybierasz — aby oświetlić przyjęcie w ogrodzie, romantyczną kolację, a nawet miejsce zabawy z dziećmi. Lampa jest wyposażona w panel dotykowy do włączania/wyłączania i zmiany ulubionych, zaprogramowanych trybów oświetlenia. Proste przeciągnięcie palcem spowoduje przyciemnienie światła. Nie trzeba nawet korzystać ze smartfona ani asystenta głosowego.
Parametry produktu
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: signify poland sp. z o.o. ulica i numer: kossaka 150 kod pocztowy i miasto: 64-920 piła pl |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj produktu | Lampa przenośna |
| Wymiary (SxWxG) | 16,5 x 27,2 x 16,5 cm |
| Rodzaj gwintu | Nie dotyczy |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Maksymalna moc żarówki | 13,5 W |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | Nie dotyczy |
| Temperatura barwowa | 2200-6500 (RGB) K |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: