Lampa biurkowa LED Forever Light 6W z klipsem FLB-10 biała
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 398251
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lampka biurkowa zasilana przez USB-C oferuje bezstopniowe ściemnianie, pozwalając na płynną regulację jasności, co umożliwia dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb.
System montażu na klips zapewnia łatwość instalacji i dostosowanie według własnych preferencji, a dowolna regulacja kąta oświetlenia pozwala na precyzyjne ustawienie lampki w dogodnej pozycji.
Minimalistyczny styl doskonale wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, a neutralne światło gwarantuje wygodę dla oczu podczas pracy lub czytania.
Lampka sterowana jest za pomocą dotykowego włącznika.
Parametry produktu
| Okres gwarancji | 24 mies. |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: telforceone s.a. ulica i numer: krakowska 119 kod pocztowy i miasto: 50-428 wrocław pl |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj produktu | Lampka biurkowa |
| Wymiary (SxWxG) | 16 x 37 x 4 cm |
| Rodzaj gwintu | Led zintegrowany |
| Napięcie | 9 V |
| Maksymalna moc żarówki | 6 W |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Materiał wykonania | Guma, Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | Nie dotyczy |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,15 PLN |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: