Lajkonik Junior Safari 125g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900320003437
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 698996
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Inna niż wszystkie przekąska marki Lajkonik, która gwarantuje pyszną zabawę! Junior Safari to produkt przygotowany przede wszystkim z myślą o najmłodszych konsumentach, którzy preferują łagodny smak przekąsek. Wesołe kształty zwierzaków zaciekawią najmłodszych i zainspirują do zabawy.
Podobnie jak wszystkie przekąski marki Lajkonik – również Junior Safari są produkowane z najwyższej jakości surowców, podlegających stałej, restrykcyjnej kontroli. Wypiekane według receptury, bez użycia sztucznych barwników i konserwantów.
Parametry produktu
| Typ | Krakersy |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Składniki | Mąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, aromat wanilinowy, drożdże. może zawierać sezam, mleko, jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 419 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1764 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: