La sienna - Pepper Balls: słodko-pikantna papryczka wypełniona serem śmietankowym 1,55 kg
Wystaw opinię o produkcie
pikantno- słodka papryka nadziewana serem śmietankowym w oleju roślinnym.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 114036
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
pikantno- słodka papryka nadziewana serem śmietankowym w oleju roślinnym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Papryka czerwona |
| Zawartość netto | 1,55 kg |
| Składniki | Składniki: pikantna słodka papryka 40%, ser śmietankowy 31% (50% tłuszczu w suchej masie), olej rzepakowy, cukier, sól, kwas: octowy, konserwant: E 202, E 211, środek ujędrniający: chlorek wapnia, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 2,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 164 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 685 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,8 g |
| Cukry | 9,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: