L'Oréal Paris Men Expert Hydra 24H Krem do twarzy intensywnie nawilżający 50 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 199098_wielopak_6
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dla kogo?
Klimatyzowane pomieszczenia, wahania temperatury, intensywne dni na wysokich obrotach? Prawdziwy mężczyzna jest w akcji 24H na dobę! Twoja skóra to odczuwa - może szybko się wysuszać i stawać nieprzyjemnie napięta. Aby temu zapobiec, Twój krem też powinien działać 24H na dobę!
W jakim celu?
Działanie 1
Codzienne nawilżenie - przez 24H
Każdego dnia formuła zapewnia skórze intensywne nawilżanie przez 24h, przywracając jej potrzebny komfort i potrzebną energię dzięki zawartości ekstraktu z żeń-szenia.
Rezultat: skóra jest z powrotem w najlepszej formie! Nawilżona, elastyczna - bez uczucia dyskomfortu.
Działanie 2
Ochrona
Formuła wzbogacona w ochronne składniki aktywne działa jak tarcza dla szkodliwych czynników zewnętrznych (klimatyzacja, wiatr, miejskie powietrze), chroniąc skórę przed utratą nawilżenia i komfortu.
Specjalnie opracowana dla mężczyzn nietłusta konsystencja szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze klejącej i tłustej warstwy.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną
adS
Active Defense System
Aktywny czynnik, by wspomagać odporność skóry i łagodzić codzienne podrażnienia.
O marce
Men Expert, od lat niedościgniony NR 1* na rynku męskiej pielęgnacji, wierzy, że dobry, zadbany wygląd oraz dobra forma fizyczna to podstawy dobrego samopoczucia każdego mężczyzny, co odzwierciedla motto marki:
Ty i Twoja skóra w najlepszej formie.
Charakter marki uosabiają ambasadorzy: Hugh Laurie oraz Ryan Reynolds - mężczyźni sukcesu, zdecydowani, z dystansem do siebie i poczuciem humoru.
Produkty Men Expert są doceniane także przez profesjonalistów - świadczą o tym liczne nagrody, m.in. tytuł Doskonałość Roku Twojego Stylu 2013 oraz Produkt Roku 2013 oraz 2014 według magazynu Men's Health, w tym tytuł dla najlepszego kremu dla mężczyzn i żelu do mycia twarzy dla mężczyzn wg czytelników Men's Health.
Men Expert to Motywacja, Rywalizacja i Pokonywanie Przeszkód.
Parametry produktu
| Typ cery | Wszystkie |
|---|---|
| Dla osób w wieku | 20+ |
| Przeznaczenie | do codziennego stosowania |
| Właściwości | Codzienne nawilżenie |
| Działanie | Nawilżające |
| Sposób aplikacji | Stosuj rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Nakładaj na całą twarz i szyję, energicznie masując, aby pobudzić skórę. |
| Zapach | Bezzapachowy |
| Okres przydatności | 9999 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Skład | AQUA / WATER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, GLYCERIN, DICAPRYLYL ETHER, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, PEG-40 STEARATE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PANAX GINSENG EXTRACT / PANAX GINSENG ROOT EXTRACT, SORBITAN TRISTEARATE, CAMELLIA SINENSIS EXTRACT / CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, MENTHOL, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, LINALOOL, LIMONENE, PARFUM / FRAGRANCE |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 50 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 364 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Wysokość warstwy palety | 7,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 156 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: