L'Oréal Paris Elseve Magiczna Moc Olejków Bogaty Szampon Odżywczy z olejkiem z jojoby 400 ml
Wystaw opinię o produkcie
Twoje włosy są bardzo suche, szorstkie i niezdyscyplinowane? Potrzebują intensywnego odżywienia od nasady aż po same końce.
Sekret intensywnego odżywienia i wygładzenia włosów to Bogaty Szampon Odżywczy o kremowej, intensywnie pielęgnującej formule. Szampon oferuje wyjątkową przemianę bardzo suchych i niezdyscyplinowanych włosów.
Formuła wzbogacona olejkiem z jojoby:
Odżywia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość.
Dyscyplinuje, ułatwiając ich układanie.
Wygładza, aby wydobyć ich niesamowity blask.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 725070
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Przeznaczenie | Do włosów suchych |
|---|---|
| Typ włosów | Do wszystkich rodzajów włosów, Włosy suche |
| Działanie | Odżywcze |
| Sposób użycia | Nałóż na mokre włosy, delikatnie wmasuj, a następnie dokładnie spłucz. |
| Zapach | Oryginalny zapach producenta |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Skład | Dokładny skład znajduje się na opakowaniu produktu. |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Unikać kontaktu z oczami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: L'Oréal Polska Sp. z o.oUlica i numer: ul. Grzybowska 62Kod pocztowy i miasto: 00-844 Warszawa PL |
| Pojemność | 400 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Wysokość warstwy palety | 22,7 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 228 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: