L'Oréal Paris Elseve Full Resist Odżywka ""Stop Łamliwości"" do włosów osłabionych 200 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 119956_wielopak_12
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odżywka Elseve Full Resist "Stop Łamliwości" została stworzona do włosów osłabionych z tendencją do wypadania.* Wypróbuj naszą nową wzmacniającą formułę wzbogaconą w: biotynę, witaminę B5 i argininę, która zapewnia łatwe rozczesywanie i wzmocnienie włosów. Rozczesuj z łatwością i chroń swoje włosy przed codziennymi zniszczeniami z Odżywką Elseve "Stop Łamliwości"!
*Wypadanie spowodowane łamliwością włosów.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do włosów osłabionych |
| Typ włosów | Włosy wypadające, Włosy łamliwe, Włosy słabe |
| Działanie | Przeciw wypadaniu, Wzmacniające, Zapobiegające łamliwości, Regenerujące |
| Sposób użycia | Rozprowadź starannie od połowy długości włosów. Pozostaw na minutę, a następnie spłucz. |
| Zapach | Oryginalny zapach producenta |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Skład | Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Arginine, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Panthenol, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Biotin, Potassium Hydroxide, Cetrimonium Chloride, Parfum/Fragrance (F.I.L. C248489/1) |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Unikać kontaktu z oczami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 200 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Wysokość warstwy palety | 19,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 312 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: