L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Farba do włosów 801 Satynowy blond
Wystaw opinię o produkcie
Krem koloryzujący do włosów L'Oréal Casting Créme Gloss to idealna pierwsza koloryzacja. Farba odtwarza bogactwo barw Twoich pasm przy zachowaniu mieniących się refleksów we włosach, a intensywny, głęboki kolor utrzymuje się do 28 myć.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 196952
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Farba ziołowa |
|---|---|
| Trwałość | Trwała |
| Przeznaczenie | Włosy cienkie, Włosy grube, Włosy puszące się, Włosy delikatne, Włosy kręcone, Włosy wymagające prostowania, Włosy długie, Włosy krótkie |
| Tonacja koloryzacji | Odcienie brązu |
| Zawiera amoniak | Tak |
| W zestawie | Farba |
| Okres przydatności | 12 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Skład | 1206321 - krem koloryzujący: aqua/water, cetearyl alcohol, propylene glycol, deceth-3, laureth-12, ethanolamine, oleth-30, lauric acid, polyquaternium-6, glycol distearate, sodium metasilicate, hexadimethrine chloride, silica dimethyl silylate [nano]/silica dimethyl silylate, ci 77891/titanium dioxide, ci 77491/iron oxides, 2,4-diaminophenoxyethanol hcl, m-aminophenol, ascorbic acid, mica, sodium metabisulfite, sodium benzoate, thiolactic acid, thioglycerin, toluene-2,5-diamine, 2-methylresorcinol, carbomer, resorcinol, edta, citrus limon juice/lemon juice, potassium sorbate, glycerin, parfum/fragrance (f.i.l. c199659/1) 1190015 - mleczko utleniające: aqua/water, hydrogen peroxide, cetearyl alcohol, sodium salicylate,trideceth-2 carboxamide mea, phosphoric acid, ceteareth-25, tetrasodium etidronate, tetrasodium pyrophosphate, glycerin (f.i.l. c202321/2). 1177652 b - odżywka z miodem: aqua/water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, elaeis guineensis oil/palm oil, glycerin, ci 19140/yellow 5, ci 15985/yellow 6, cocos nucifera oil/coconut oil, hydroxyethyl cellulose, phenoxyethanol, stearamidopropyl dimethylamine, mel/honey, linalool, cinnamyl alcohol, benzyl alcohol, benzyl benzoate, isopropyl alcohol, caramel, octyldodecanol, citric acid, coumarin, hexyl cinnamal, amyl cinnamal, parfum/fragrance (f.i.l. c214805/1) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: L'Oréal Polska Sp. z o.oUlica i numer: ul. Grzybowska 62Kod pocztowy i miasto: 00-844 Warszawa PL |
| Pojemność | 180 ml |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Tak |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Benzyl benzoate (Benzoesan benzylu) | Tak |
| Cinnamyl alcohol (Alkohol cynamonowy) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 138 op. zb. (DU) |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Wysokość warstwy palety | 17,7 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 138 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: