L'ORÉAL PARIS Elseve Color-Vive Odżywka Ochronna do włosów farbowanych 200 ml
Wystaw opinię o produkcie
Pielęgnacja - Ekspert dla podkreślenia piękna każdego typu włosów
Specyfika włosów farbowanych
Włosy farbowane są bardziej podatne na działanie czynników zewnętrznych: częste mycie, promienie UV, zanieczyszczenia. W miarę upływu czasu pozbawiony ochrony kolor szybko traci blask i intensywność, zmienia się jego ton.
Sekret szlachetnego koloru i 10 tygodni blasku*
Nowa formuła, bardziej kremowa konsystencja i łatwiejsze spłukiwanie dla optymalnej pielęgnacji
Laboratoria L'Oréal stworzyły intensywnie pielęgnujący produkt, który działa w 3 wymiarach, dzięki czemu kolor dłużej pozostaje szlachetny: Głęboki, Trwały, Lśniący.
1. Utrwalenie koloru: nowa formuła z Eliksirem Utrwalającym Kolor chroni włókno włosa i pomaga zatrzymać barwniki, aby zwiększyć trwałość koloru.
2. Skuteczna ochrona: formuła z Filtrami UVA/UVB działająca jak ekran ochronny przeciw promieniowaniu słonecznemu, chroni włosy przed utratą koloru i zmianą jego tonu.
3. Przedłużony Blask: formuła pielęgnacyjna wzbogacona Koncentratem Odżywczym intensywnie odżywia nadając włosom jedwabistą gładkość, aby lepiej odbijały światło.
Potwierdzone rezultaty
Intensywny, długotrwały kolor, zachowany ton, 10 tygodni blasku koloru*
*Test instrumentalny po zastosowaniu szamponu, odżywki i eliksiru do włosów vs. klasyczny szampon i odżywka
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 587989
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Farbujesz wlosy lub masz pasemka? Nasza odżywka ochronna Color-Vive z ekstraktem z czerwonej piwonii i filtrem UV nawilża i chroni kolor Twoich włosów aż do 10 tygodni*. Skutecznie chroni włosy przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, wydłuża żywotność koloru i zapewnia miękkość włosów.
*Test instrumentalny po użyciu szamponu i odżywki Elseve Color Vive.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka |
|---|---|
| Przeznaczenie | Dla kobiet |
| Typ włosów | Włosy farbowane |
| Działanie | Ochrona UV, Ochronne, Nadające połysk, Odświeżające kolor |
| Sposób użycia | Rozprowadź starannie od połowy długości włosów. Pozostaw na minutę, a następnie spłucz. |
| Zapach | Neutralny |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Skład | Aqua / water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, cetyl esters, cocos nucifera oil / coconut oil, sodium benzoate, phenoxyethanol, paeonia officinalis flower extract, ethylhexyl salicylate, linalool, amodimethicone, isopropyl alcohol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, citric acid, potassium hydroxide, citronellol, cetrimonium chloride, potassium sorbate, hexyl cinnamal, glycerin, parfum / fragrance (f.i.l c259456/1). |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Unikać kontaktu z oczami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 200 ml |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Wysokość warstwy palety | 19,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 312 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: