LIPTON O SMAKU MANDARYNKA I POMARAŃCZA HERBATA ZIELONA AROMATYZOWANA 36 G (20 TOREBEK)
Wystaw opinię o produkcie
Delikatny smak młodych listków zielonej herbaty, starannie wybranych i suszonych, tak aby pozbawić je gorczycy, teraz w połączeniu z soczystą pomarańczą i mandarynką. Oto idealna para, która dzięki naszej torebce piramidce może w pełni uwolnić całe bogactwo smaku. Wznieśmy toast za wspaniałą parę!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 613682
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Zielona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 36 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | herbata zielona aromat skórka mandarynki (2,9%) skórka pomarańczy (2,9%) |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Ekaterra PolandUlica i numer: Józefa Piusa Dziekońskiego 3Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 3 min |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: