'LIKIER CHOPIN KARMELOWY Z SOLĄ MORSKĄ 18% 500 ML KARTONIK X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 469011_wielopak_6
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmiałe połączenie karmelu, soli morskiej i wódki Chopin stworzyło niezwykły smak.
Koneser oryginalnych trunków doceni alkohol o delikatnej słodyczy podkreślonej smakiem soli.
Likier słodko-słony jest doskonały w czystej postaci i jako dodatek do np. słodkich deserów
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 18 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Słony, Słodki |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Podlaska Wytwórnia Wódek “Polmos” Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie Ulica i numer: Frascati 12 Kod pocztowy i miasto: 00-483 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: