'LE SOFORE Primitivo Wino czerwone półwytrawne 13% 0,75 l
Wystaw opinię o produkcie
Bogate w smaku czerwone wino wyprodukowane z winogron szczepu Primitivo z włoskiego regionu Apulia. Charaktryzuje się intensywnymi, skoncentrowanymi aromatami i doskonałą równowagą między miękkimi taninami a kwasowością. Wino wyśmienite do pieczonych i grillowanych mięs, doskonałe do dojrzałych twardych serów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 185632
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Primitivo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso grillowane, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Rok produkcji | 2018 |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Apulia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CASTEL FRERES sp. z o.o.Ulica i numer: ul. St.Bodycha 97Kod pocztowy i miasto: 05-816 Michałowice-Reguły PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: