'LE SOFORE Pinot Grigio Wino białe wytrawne 12% 0,75 l
Wystaw opinię o produkcie
Pinot Grigio to jeden z najpopularniejszych białych, włoskich szczepów winogron cieszących się uznaniem w wielu krajach. Tworzone z niego wina są lekkie, świeże i wytrawne. Aromat zachwyca nutami cytryn, zielonych jabłek i kwiatów. Idealne do przystawek, dań z ryb i lekkich mięs. Podawać schłodzone.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 808402
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Pinot Grigio |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Ryby, Drób, Przystawki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGT |
| Rok produkcji | 2018 |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Sycylia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CASTEL FRERES sp. z o.o.Ulica i numer: ul. St.Bodycha 97Kod pocztowy i miasto: 05-816 Michałowice-Reguły PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: