Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 384990_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mieszanka Meksykańska 400gr. / 240gr. : marchewka, kukurydza, groszek, papryka, fasola
Logo zakładu: znak firmowy „KWIDZYN ” . Pełna nazwa produktu: Mieszanka warzywna konserwowa " MEKSYKAŃSKA" Produkt sterylizowany. Nazwa handlowa: Mieszanka " MEKSYKAŃSKA". Numer normy. Składniki: warzywa w różnych proporcjach (marchew, kukurydza ziarno, groch, papryka czerwona, fasola czerwona ),woda, cukier, sól, kwas L- askorbinowy ( E-300), kwas cytrynowy ( E-330) . Masa netto: 400g ( p.0,4 ). Masa netto po oddzieleniu zalewy: 240 g . Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. Najlepiej spożyć przed końcem : (data podana na wieczku lub denku opakowania przed numerem partii ). Pochodzenie produktu ( kraj ): PRODUKT POLSKI.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola czerwona, Groszek, Kukurydza, Marchew, Papryka czerwona |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Warzywa w różnych proporcjach :składniki: warzywa w różnych proporcjach (marchew, kukurydza ziarno, groch, papryka czerwona, fasola czerwona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 240 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 400 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: warmińskie zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego sp. z o.o. ulica i numer: ul. południowa 2 kod pocztowy i miasto: 82-500 kwidzyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 286 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 240 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: