Kwas Chlebowy Obolon 1L (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET515291_22-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dzięki swoim cennym właściwościom odżywczym kwas chlebowy korzystnie wpływa na układ pokarmowy, zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii i mikroogranizmów, zwiększa apetyt, a także reguluje przemianę materii w organizmie. Ukraiński browar Obolon, stosując oryginalną recepturę, procesy fermentacji i krystalicznie czystą wodę z atrezyjskich żródeł, produkuje Kwas Chlebowy o wyjątkowym smaku i aromacie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm?) |
| Smak | |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, cukier biały, dwutlenek węgla, brzeczka zbożowa (mąka pszenna, mąka jęczmienna, słód jęczmienny karmelowy), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, barwnik "karmel", substancja konserwująca - benzoesan sodu, aromat "słód", substancja słodząca - stewia, olejek kminku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: udh - united distribution holding sp. z o.o. ska ulica i numer: górecka 1 kod pocztowy i miasto: 60-267 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 100 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: